Zakłady na Dota 2 na GG.BET

Fani obstawiania meczów GGBet Dota 2 mogą spodziewać się u nas rozbudowanej oferty zakładów oraz ciekawych bonusów dla GGBet Dota 2 Poland! Zakłady na Dota 2 w GGBet urozmaicamy za pomocą oferty powitalnej, która obejmuje do 6000 PLN i 500 darmowych obrotów w kasynie. Sprawdź, jak wyglądają zakłady na Dota 2 i jak obstawiać mecze Dota 2!

Mnóstwo zakładów i bonusów w Dota 2 na GG.BET

Czym jest Dota 2?

Dota 2 jest jedną z najczęściej wybieranych gier esportowych przez graczy, którzy szukają rozrywki wśród tytułów z gatunku MOBA. W efekcie Dota 2 cieszy się rozbudowaną sceną profesjonalnych graczy, dzięki czemu istnieje możliwość zawierania wielu zakładów na zarówno bardziej, jak i mniej ważne mecze w tej grze.

Jedna z najpopularniejszych gier sportowych

Jakie zakłady na Dota 2 można obstawiać?

Przed rozpoczęciem swojej przygody z obstawianiem zakładów na grę Dota 2, każdy powinien zapoznać się dostępnymi rodzajami zakładów dla typerów. U nas znajdziecie sporo różnego rodzaju zakładów, które można obstawiać w ramach setek przeróżnych wydarzeń. Oto wszystkie dostępne rodzaje zakładów do obstawiania Dota 2 w GGBet:

Dostępne rodzaje zakładów w Dota 2
 • Wynik meczu – w ramach tego rodzaju zakładów gracz może pozwolić sobie na ustalenie, która drużyna wygra całe spotkanie. W niektórych przypadkach istnieje również możliwość zawarcia zakładu na remis.
 • Suma map – ze względu na fakt, że mecze w grze esportowej Dota 2 są podzielone na kilka map, gracz może przewidywać, ile konkretnie map zostanie rozegranych w ramach pojedynczego spotkania.
 • Mapa handicap – za pomocą tego zakładu gracz może ustalić określoną przewagę jednej drużyny nad drugą za pomocą ilości map, które zostaną rozegrane w meczu. 
 • Zwycięzca mapy – jak wynika z samej nazwy, ten rodzaj zakładu pozwala obstawić przez typerów, która drużyna okaże się zwycięzcą w konkretnej mapie.
 • Czas trwania mapy – każda mapa może trwać dłużej lub krócej w zależności od tego, jak potoczy się rozgrywka. Z uwagi na ten fakt typerzy mogą również obstawiać te rodzaje zakładów.
 • Dokładny wynik mapy – rynek umożliwia obstawianie dokładnego rezultatu spotkania w mapach, zawierając zakłady z wysokimi kursami.
 • Parzyste/nieparzyste mapy – gracz ma także możliwość obstawienia, czy ilość map rozegrana w trakcie spotkania będzie parzysta lub nieparzysta.
 • Suma morderstw – z uwagi na fakt, że w trakcie rozgrywki w Dota 2 dochodzi do wielu zabójstw, gracze mogą typować sumę morderstw w trakcie pojedynczej mapy.
 • Pozostałe rodzaje zakładów – wśród innych rodzajów zakładów znajdziemy między innymi takie możliwości, jak lokalizacja aktywnej runy w określonej minucie, parzysta/nieparzysta suma morderstw, wygrana na mapie drużyny + suma zabójstw parzysta/nieparzyste. Do tego dochodzi wiele więcej zakładów, które uwzględniane są najczęściej w zakładce z rynkami specjalnymi.

Jak działają zakłady e-sportowe Dota 2 w GGBet?

Obstawianie Dota 2 w GGBet w niczym nie odbiega od tego, co możemy spotkać w przypadku pozostałych rodzajów zakładów udostępnianych dla polskich graczy. W efekcie nawet początkujący użytkownik naszego serwisu nie będzie miał problemu z postawieniem swojego pierwszego zakładu. Tutaj zamieszczamy instrukcję, jak zawrzeć zakład na Dota 2:

Zarejestruj się i dokonaj pierwszej wpłaty, aby rozpocząć obstawianie
 1. Zarejestruj się lub zaloguj się na już istniejące konto gracza.
 2. Dokonaj swojego pierwszego depozytu poprzez wejście w zakładkę z płatnościami.
 3. Wybierz Dota 2 spośród kategorii zakładów, które dostępne są na stronie GGBet.
 4. Przejdź do rozgrywek, które są dla ciebie najbardziej interesujące.
 5. Wybierz mecz, na który chcesz postawić zakład.
 6. Naciśnij kurs pod konkretnym zdarzeniem, aby przenieść go do kuponu.
 7. Po prawej stronie w kuponie wpisz stawkę zakładu oraz potwierdź jego utworzenie.

Jakie turnieje e-sportowe Dota 2 można obstawiać w GGBET?

Fani obstawiania meczów Dota 2 mogą u nas spodziewać się rozbudowanej oferty zakładów, która uwzględnia nie tylko najbardziej popularne rozgrywki. W efekcie ciągle możecie u nas liczyć na możliwość zawierania zarówno zakładów przedmeczowych, jak i zakładów na żywo. Oto wszystkie dostępne turnieje e-sportowe w naszej ofercie na Dota 2:

Lista turniejów eSportowych, które można obstawiać
 • DreamLeague
 • DPC SA 2023
 • DPC CN 2023
 • DPC WEU 2023
 • DPC SEA 2023
 • DPC EEU 2023
 • DPC NA 2023
 • BALI MAJOR 2023
 • ESL One
 • The International
 • WePlay!

FAQ

Czy zawieranie zakładów na Dota 2 jest legalne?
Tak, wszyscy gracze bukmacherscy z Polski mogą w legalny sposób obstawiać zakłady bukmacherskie na gry e-sportowe.
Czy istnieje możliwość wykorzystania bonusów na Dota 2?
O ile bonus powitalny GGBet może być wykorzystany tylko na ofertę kasyna, tak od czasu do czasu można spodziewać się promocji okresowych na gry e-sportowe.
Czy mogę zawierać zakłady na mecze Dota 2 za pomocą urządzenia mobilnego?
Jak najbardziej tak! Oferta GGBet została w stu procentach zoptymalizowana nie tylko pod kątem komputerów stacjonarnych i laptopów, ale też dowolnych urządzeń mobilnych.